Zwalniak eb

Przedsiebiorstwo TOMELPOL to profesjonalna firma w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep internetowy stycznik.eu, gdzie para się sprzedażą wysyłkowa wielu produktów na terenie całego kraju. Są to różnego typu aparaty a także urządzenia. Wybór jest bardzo duży. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje również termików. Oraz oczywiście można zakupić także zwalniak eb (czy innego gatunku) bądź włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep pozwala na bezproblemowy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do 20 dni. Zresztą wprowadza ciekawe promocje. Wachlarz, który oferuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy nieliczne mówią, ale doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod a oprócz tego tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Natomiast styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są równie do przekaźnika elektromagnetycznego co do budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

Jeśli chodzi o wspomniany zwalniak eb, to znaczy on inaczej nazywany luzownikiem a oprócz tego ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią siłą. Wykorzystywane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych a także w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Przeciwnie zaś włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć a oprócz tego przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego a także stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne sterowanie. Wyłącznik apu może istnieć napowietrzny, izolacyjny albo mieć konstrukcję otwartą. Oraz jest wyposażony w napęd ręczny a także elektromangesowy.

This entry was posted in diesel Produkcja przemysłowa and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz