Usługi laminacji

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od prawie 30 lat funkcjonujący na rynku, o dużym asortymencie, mogącym mieć zastosowanie w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek i również innych), podłogowej, wytwórstwie wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet i również papieru przylepnego. Producent klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki przeszło 200 pozycjami w asortymencie w propozycji zapewnić może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Ponadto wytwórca klejów posiada w propozycji usługi sklejania i również produkcji kompozytów laminowanych, w których zawierają się: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, wytwórca klejów jest w stanie oferować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych czy termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, wytwórca ma możliwość opracowania nowych artykułów bądź dopasowywanie ich pod indywidualne oczekiwania każdego klienta. Przedsiębiorstwo ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych artykułów jak i również dbałości o dobro klienta.

Współcześnie zakład pracy jest wiodącym wytwórcą klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o doskonałej klasy urządzeniach do produkcji, oczekiwania każdego klienta, zarówno jakościowe, ilościowe jak i również serwisowe bez wątpliwości zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 zakład należy do firmy SOUDAL – wiodącego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów i również innych wyrobów chemicznych.

This entry was posted in diesel Produkcja przemysłowa and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz