Usługi kamieniarskie

Nasza firma jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Para się wykonywaniem wszelkiego gatunku produktów z kamienia: są to nagrobki, schody, kominki, zabudowy, posadzki, blaty kuchenne a także parapety kamienne. W swoich pracach stosujemy kamień najwyższej jakości. Każdy towar jest wyjątkowy.
Możesz wybrać spośród kilku rodzajów kamienia o różnych kolorach a oprócz tego fakturach; oferowane są: granity, marmury, piaskowce, kwarcyty, łupki a oprócz tego wapienie. Zdjęcia faktury kamieni można obejrzeć w galerii na naszej stronie internetowej, zapraszamy także do obejrzenia naszych dotychczasowych prac.
Poza korzystnym wyglądem nasze towary charakteryzują się także dużą trwałością dzięki obróbce kamienia za pomocą najnowszych technologii. W dodatku do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uzgadniając wszelkie szczegóły z klientem.
Możesz być także pewny, że zamówienie zrealizujemy w ustalonym terminie. Pozostaje wyłącznie wybrać spośród naszych produktów. O ile właśnie urządzasz dom, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą schodów, parapetów, blatów, tarasów, ławek czy kominków. U nas możesz liczyć na profesjonalne konsulting – doradzimy surowiec odpowiedni na posadzki oraz schody pod względem ścieralności, nasiąkliwości jak również twardości, w zależności od twoich potrzeb. Doradzimy także w wyborze kominka – posiadamy w asortymencie kominki różnego gatunku a oprócz tego w różnym stylu, wykonane z marmuru czy też granitu. W ofercie posiadamy także blaty kuchenne, głównie są to blaty granitowe, które są naturalne, bezpieczne dla zdrowia, odporne na temperaturę a oprócz tego łatwe do utrzymania, a przy tym nadadzą elegancji każdej kuchni. Opisując nasz zakres działania, nie należy zapominać o nagrobkach – przykładowe realizacje obejrzysz na naszej stronie, aczkolwiek do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

This entry was posted in diesel Wnętrze and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz