Usługi geodezyjne

Oferujemy Państwu najlepsze usługi geodezyjne, a w szczególności mapy geodezyjne na rynku. Prace przez nas wykonywane związane są geodezją, a w głównej mierze pomiarami geodezyjnymi. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak a także przedsiębiorców a także instytucji. Nasza spółka ma ponad 20-letnią tradycję, co sprawia, że satysfakcję klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza działalność opiera się m.in. na pomiarach do celów projektowych, wytyczenia a także inwentaryzacji powykonawczej obiektów naziemnych, nadziemnych oraz urządzeń infrastruktury technicznej, i przygotowywaniem materiałów do celów prawnych. Co więcej, trudnimy się także podziałami a także rozgraniczeniami nieruchomości a także wytyczaniem budowli.

Jedną z głównych prac realizowanych przez naszą firmę jest przygotowywanie map geodezyjnych dla celów projektowych, sytuacyjno – wysokościowych, do celów prawnych oraz gospodarcze. Przy tworzeniu map zwracamy uwagę na każdy najmniejszy szczegół, wobec czego opracowywane przez nas mapy cechują się niezwykłą starannością a także dokładnością. Do zakresu naszej działalności należy także niemało innych zadań z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii a także teledetekcji.

Fundamentem naszej firmy jest zadowolenie klienta, w następstwie tego prace nasze wykonywane są z zachowaniem terminowości a także należytej staranności. Kompetencja to dla nas osnowa, wobec czego w toku wykonywanych prac zwracamy uwagę na każdy szczegół a także wskazówki klienta. Cechuje nas wyobraźnia przestrzenna, a nasi kontrahenci w większości wypadków do nas wracają.

Co więcej, cechą charakterystyczną naszego przedsiębiorstwa jest konkurencyjność cen, co sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm geodezyjnych na rynku.

This entry was posted in diesel Usługi and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz