Szafki do łazienki

HASHI – nazywa się firma, która od 2007 roku para się sprzedażą doskonałej jakości mebli do łazienek. Wśród nich jest w głównej mierze umywalka z szafką oraz regały, komody, lustra oraz szafki lustrzane, i również oświetlenie łazienkowe.

Hashi.com.pl to ceniony w Polsce sklep Outlet z takimi towarami współpracy z fabryką Elita, proponuje zestawy łazienkowe ze sporymi rabatami, nawet do 70%. Firma od 2013 roku ma także swój stacjonarny bawialnia w Tczewie, gdzie klient może przyjrzeć się na co dzień zmieniającą się ekspozycję. Umeblowanie są dostępne w najniższej cenie oraz równolegle w bardzo dobrej klasy. Zawsze można sądzić również na profesjonalną obsługę oraz doradztwo w kwestii wyboru danych artykułów. Na wszelkie dodatkowe, nawet te najbardziej szczegółowe pytania odpowiedzą pracownicy z działu handlowego.

Wspomniana już umywalka z szafką to towar jedynie od polskich wytwórców. Wyprodukowany z bardzo dużą starannością oraz dbałością o wszelkie szczegóły (w tym detale oraz sam wygląd). Sklep wytwarza np. innowacyjne szafki podumywalkowe. Lecz oferuje też klientom te nieco bardziej klasyczne. Wszystkie mają przeróżne kolory, a ich wielkość wynosi od 40 cm, a szerokość co najmniej 130 cm. Do tego, można do nich dopasować jeszcze inne elementy. Jakie? To jest komody łazienkowe, szafki wiszące, regały oraz lustra.

Żeby dokonać zamówienia w sklepie Hashi,com.pl. powinno się wybrać jeden z kilku sposobów: telefoniczny, mailowy bądź bezpośrednio na stronie.
Sprawdź pełen asortyment sprzedawanych przez nas artykułów oraz ciesz się najlepszymi cenami!

This entry was posted in diesel Meble and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz