Promienniki

Przemysłowe urządzenia grzewcze – to właśnie w ich dystrybucji się specjalizujemy. I to od ponad 20 lat. W naszej propozycji wyszukać można tylko najlepszej klasy urządzenia renomowanych wytwórców. Pośród nich z dumą wymieniamy amerykańską firmę Roberts-Gordon Inc. i również brytyjskie przedsiębiorstwo POWRMATIC Ltd.

Wsłuchując się stricte w oczekiwania naszych klientów i wychodząc im naprzeciw, nasze usługi realizujemy w sposób kompleksowy. Słuchamy, doradzamy, szukamy zawsze trafnych rozwiązań, podchodząc do każdego klienta w sposób indywidualny. A jeżeli takie jest życzenie, urządzenia dostarczamy wraz z usługą wykonawstwa instalacji.

W naszej propozycji wyszukać można między innymi promienniki, wentylatory destryfikacyjne, czy nagrzewnice gazowe. To, co je charakteryzuje, to przede wszystkim łatwość instalacji, niezwykła ergonomia, czy bezpieczeństwo użytkowania. Do tego nasze urządzenia to rozwiązania przyjazne środowisku. Produkowane przez nie towary spalania nie stanowią dla środowiska żadnego zagrożenia.

Działając na obszarze całej Polski, swoje usługi w zakresie doradczo-handlowym świadczymy na obiekt zarówno dużych zakładów, jak i małych warsztatów. W ramach współpracy zapewniamy zawsze doświadczony serwis informacyjny, konsultacyjny i techniczny. I również to lecz i na etapie negocjacji, lecz również w ciągu realizacji kontraktu i w okresie pozakupowym.

Wieloletnie doświadczenie w branży i również świadomość, że nasze urządzenia działają w tak wielu obiektach w całej Polsce, napawają nas dumą. A z drugiej strony motywują, aby cały czas ulepszać jakość naszych usług i poziom obsługi klientów.

This entry was posted in diesel Ogrzewanie and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz