Pomiary elektryczne

El-Tech to kompetentna firma, która od 2006 roku, wykonuje prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie oferuje, są w sumie kompleksowe. Dotyczą w głównej mierze montażu instalacji elektrycznych. Lecz również zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, naprawa kabli, profesjonalne pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN a oprócz tego próby napięciowe SN.

Wykwalifikowana kadra pracowników bez najmniejszego problemu montuje nawet te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych oraz różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli również nie sprawia kłopotu. Jeśli chodzi o same pomiary, to są one wykonywane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Aby uzgodnić odpowiednie zasady partnerstwa czy współpracy, trzeba skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Wiele czynności pomiarowych i również w tym samym czasie konserwacyjnych, jakimi zajmują się specjaliści z EL-Tech, zapewnia w rzeczy samej prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli również jest tutaj bardzo istotna, w głównej mierze tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy po wielokroć dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji a oprócz tego wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki niezwykle innowacyjnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. realizowane z użyciem niezwykle szerokiej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego również do poprawnej eksploatacji tych niezwykle ważnych urządzeń elektroenergetycznych.

This entry was posted in diesel Energetyka and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz