Oscypki

Zachęcamy do odwiedzenia i zaznajomienia się z propozycją strony marfor.pl. Przedsiębiorstwo Marfor funkcjonuje w branży od 19 lat. Zajmuje się produkcją i dystrybucją serów wędzonych i góralskich. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, proponujemy naszym klientom prawdziwe towary, tradycyjnie wytwarzane i posiadające unikalny smak. Do wytwarzania używane są jedynie naturalne składniki, najwyższej jakości. W propozycji można znaleźć sery góralskie i sery wędzone w różnorakich kształtach i wielkościach. Dla osób poszukujących ciekawych smaków, przygotowaliśmy sery w zalewach olejowo ziołowych, a także zestawy na grilla i zakąski serowe. Nasze sery produkowane są według tradycyjnej, góralskiej receptury. Ich smak jest wyjątkowy i niespotykany.

Zajmujemy się ogólnopolską sprzedażą naszych produktów, za sprawą czego każdy i w każdym miejscu może delektować się smakiem góralskich przysmaków. Jest to z reguły poszukiwany gatunek sera i firma dba o jego prawdziw smak i oryginalną, góralską recepturę. żeby posiadać pewność, że wszystkie sery góralskie i sery wędzone będą najwyższej jakości, a każdy z nich zachwyci smakiem klientów, oznaczyliśmy ich termin spożycia. Wynosi on minimum 60 dni.

W propozycji, przedstawione zostało ściśle, ile sztuk serów zawierają opakowania. Podana jest również waga. W razie pytań można skontaktować się z nami telefonicznie albo droga elektroniczną, do czego miło namawiamy.

Wierzymy, że dzięki doświadczeniu i pasji, którą wkładamy w naszą pracę, uda nam się zaspokoić nawet w największym stopniu wymagających klientów.

This entry was posted in diesel Żywność and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz