Mieszkania Sopot

Mieszkasz w Gdyni, Warszawie, Redzie bądź w Grudziądzu? A może chcesz przeprowadzić się do któregoś z tamtych miast lub w jego okolice? Jeżeli tak – ta oferta jest dla Ciebie!

Andrzejczyk Nieruchomości to spółka, która trudni się profesjonalnym doradztwem oraz pomoże przy wybraniu najlepszej nieruchomości dostosowanej do Twoich potrzeb! Planujesz nabytek mieszkania? A może chcesz je wynająć komuś bo przeprowadzasz się kędyś indziej?
Pomożemy także oraz Tobie! Oferujemy także kompleksowe oraz zwłaszcza fachowe doradztwo w zakresie uzyskania dofinansowania na wszelkiego gatunku inwestycje mieszkaniowe.

Sporządzamy także na zlecenie specjalne analizy rynku nieruchomości dopasowane do potrzeb naszych klientów. Do tego w naszej propozycji znajdziecie usługi związane z obsługą rynku nieruchomości albo ich wyceną.

Do tego przygotowujemy projekty mieszkań Trójmieście oraz jego okolicach, zapewniając przy tym pełne wsparcie od stworzenia samej koncepcji, aż po doradztwo w wykończeniu. Jesteśmy także firmą parającą się wykończeniem mieszkań pod klucz – w Waszym imieniu zakupimy materiały wykończeniowe a oprócz tego zajmiemy się realizacją inwestycji mieszkaniowej na wszystkich jej etapach. Dzięki nam nie powinno się zaprzepaszczać czasu na tworzenie koncepcji oraz mozolne szukanie materiałów w sklepach budowlanych.

W naszej propozycji znajdziecie także piękne działki pod Wasze wymarzone domy, lokale handlowe dostosowane do Waszych preferencji czy pojemne magazyny pomagające w rozwoju firmy. Namawiamy miło do kontaktu oraz współpracy. Posiadamy wiele nieruchomości które czekają na objawienie!

This entry was posted in diesel Nieruchomości and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz