Kabiny natryskowe Poznań

Zwono to firma, która już od 25 lat trudni się szkłem lakierowanym, hartowanym, bezpiecznym a oprócz tego proponuje solidne lustra – gotowe lub na zamówienie. Na stronie firmowej Zwono.com.pl każdy nabywca znajdzie również kabiny prysznicowe, balustrady, blaty a oprócz tego fasady szklane, ścianki działowe a także drzwi przesuwne.

Prócz tego, nie brakuje także szkła z grafiką, zabudowy kuchennej, więcej jeszcze akwariów. Przedsiębiorstwo ZWoNo świadczy na dodatek rozmaite usługi związane w tym także z wierceniem otworów a oprócz tego wykonuje praktyczne szkło w kilku wersjach – od standardowej float, po typ bezpieczny z naklejoną od strony wewnętrznej folią. Lustra w ofercie firmy są podświetlane, wytrzymałe, produkowane z wysokiej klasy materiałów. Możliwa jest usługa ich pomiaru, a później już po zamówieniu, montażu w mieszkaniu klienta. Nowością jest tutaj np. zwierciadło wytwarzane z szkła OPTIWHITE, dające niesamowity estetyczny.

O ile chodzi o szkło hartowane, to z niego tworzone są rozmaite kabiny natryskowe a także wszelkiego gatunku balustrady. Tym samym charakteryzują się one bardzo eleganckim a także atrakcyjnym dla oka wyglądem. Wszystkie okucia są profilami, zawiasami a oprócz tego systemami najwyższej jakości od bardzo znanych, wiodących na rynku wytwórców. Za sprawą tego nawet po długiej eksploatacji zachowają swoją maksymalną funkcjonalność.

Przedsiębiorstwo ZWoNo działa na terenie sporego powiatu poznańskiego, choćby w takich miejscowościach jak: Poznań, Luboń, Komorniki, Dopiewo, Dąbrowa, Daszewice, Czapury

Dachowa, Złotniki czy Śrem. By skorzystać z jego propozycji, mieszkający w wymienionych miasteczkach klienci, muszą wypełnić blankiet kontaktowy na stronie: Zwono.com.pl. Wcześniej mogą podejrzeć gotowe realizacje

This entry was posted in diesel Wnętrze and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz