Hale magazynowe Łódź

Będąc inwestorem w branży po wielokroć potrzebne są lokale na najem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak także od sektora, w jakim firma prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się istotna do realizacji danego projektu.

Lokale na najem są oferowane praktycznie wszędzie, niemniej powodzenie niejednej działalności po wielokroć związane jest z jej korzystną czy też niekorzystną lokalizacją. Poszukując nieruchomości w Łodzi warto zwrócić uwagę na Specjalną Strefę Ekonomiczną

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to powierzchnia nie całkiem 2000 hektarów, obejmująca aż 3 województwa – łódzkie, mazowieckie i również wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa nie tylko doskonała lokalizacja, ale także specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, a oprócz tego współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi i również uczelniami wyższymi.

Dlaczego warto wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Zapewne ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje przeszło milion osób, na dodatek dzięki dużej ilości szkół wyższych o wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia wiele tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Co więcej w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością a także zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi warto obejrzeć temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zapraszamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.

This entry was posted in diesel Nieruchomości and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz