Czyszczenie posadzek Katowice

Firma Arma para się zawodowym czyszczeniem posadzek, elewacji, garaży podziemnych oraz innych miejsc użytkowych, a także prowadzi najem maszyn czyszczących. Doświadczenie zdobyte w toku aż dziesięciu lat działania w branży pozwala wykonywać każde zlecenie. Niemałe zaplecze techniczne w postaci wysokiej półki, niezawodnych maszyn czyszczących gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług i krótkie terminy na wykonanie.

Profesjonalne Czyszczenie posadzek, nawierzchni garaży podziemnych oraz innych miejsc użytkowych, czyszczenie szyb i elewacji Arma realizuje w głównej mierze w województwach dolnośląskim, śląskim, wielkopolskim, małopolskim oraz opolskim – we Wrocławiu, Katowicach, Gliwicach, Opolu, Częstochowie szybkie wykoanie.

W trakcie realizacji zleconych prac wykwalifikowani oraz doświadczeni personel korzysta z najlepszej klasy sprzętu czyszczącego, dbając o najwyższe standardy BHP. Przy czyszczeniu oraz renowacji powierzchni płaskich wykorzystywane są tylko nieszkodliwe środowisku, nietoksyczne środki chemiczne wytwarzane w Polsce i krajach zachodniej Europy.

Arma podejmuje się również zamówień z zakresu kompleksowego czyszczenia obiektów albo stałego utrzymania czystości budynków. W propozycji posiada także usługi z zakresu utrzymania czystości basenóworaz fontann i technologii wody. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zakresu prac, terminu wykonania usługi oraz wyceny. Końcowa cena usługi uzależniona jest od metrażu powierzchni, jej typu i zakresu prac do realizacji. Sprawdź naszą propozycję i postaw na nasze usługi już teraz!

This entry was posted in diesel Usługi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz