Części do kruszarek

Przedsiębiorstwo Legmod z siedzibą w Legnicy to kompetentny dystrybutor, który proponuje wysokiej klasy artykuły. Wykwalifikowani fachowcy projektują tam zamienne a także eksploatacyjne elementy do maszyn stosowanych w przemyśle kruszyw.
Dokładniej oferta obejmuje części do kruszarek szczękowych, otóż: szczęki kruszące, kliny a także śruby montażowe, płyty policzkowe a także rozporowe i również tzw. gniazda płyt rozporowych. Na dodatek dostarcza także części do maszyn rozdrabniających stożkowych (m.in.: tuleje łożyska górnego wału, tuleje osłonowe wału, mimośrody stalowe, koła zębate, pierścienie przeciwpyłowe). Wchodząc na stronę legmod.pl, można także znaleźć przeróżne elementy zamiennie do podajników rusztowych a także przesiewaczy, płuczek mieczowych i również odlewów z żeliwa a także staliwa.
Pasują one nie tylko do popularnych rodzajów maszyn, ale także do tych nietypowych, jednostkowych urządzeń. W firmie zespołów modelowych według indywidualnych uzgodnień, a oprócz tego wszelkie doradztwo techniczne obejmujące zakres technologii odlewniczych. Kontakt z firmą jest łatwy a także szybki. Aby dać do zrobienia zapytanie dotyczące danej propozycji, powinno się wypełnić odpowiedni formularz.
Bezustannie podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, z tej przyczyny na bieżąco staramy się poszerzać naszą ofertę sprzedażową o nowe artykuły. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem.

Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i postawienie na sprzęt najlepszej klasy.

This entry was posted in diesel Budownictwo and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz