Zmywacz do etykiet

Zmywacz do etykiet

ABS-JET to założona w 2001 roku fachowa, małopolska firma mająca własny sklep ecommerce. Proponuje przede wszystkim drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Prócz tego, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, a także trudni się dostawą różnego gatunku wysokiej klasy kompatybilnych oraz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Notabene również: części zamiennych a oprócz tego akcesoriów Wśród nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet oraz systemy wizyjne. Przyrządy mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak oraz na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest również autoryzowanym oraz wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac a oprócz tego Saturn. To nie wszystko. Poza tym jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma jego osoba subtelny aromat pomarańczy oraz służy istotnie do dokładnego usuwania klejów na gorąco, powiem więcej do zmywania wałków etykieciarek a oprócz tego smarów czy smoły. W propozycji sklepu każdy klient znajdzie jeszcze niezwyczajnie wysokiej klasy różne

środki czystości a oprócz tego kosmetyki marek Stoko Skin Care a oprócz tego Americol BV,

Należy wspomnieć, że od 2011 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. I przez cały czas udoskonala własne produkty. By zakupić wiadomy produkt, np. drukarki przemysłowe, dosyć tego się zalogować, na potem odbyć poszczególne kroki. Odbywa się to w prosty fortel. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta oraz nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można również na niej zajść na bardzo ciekawe promocje. Niemniej jednak w razie jakichkolwiek pytań, można napisać czy też zadzwonić.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 73 (ostatnio: 08.08.2021 13:51:26)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 11.08.2017 21:08:59)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Firmy wg branż and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz