Transport do Szwajcarii

Transport do Szwajcarii

Twdlog oferuje usługi transportowe do Szwajcarii.

Transport do Szwajcarii może być pojęciem szeroko rozumianym taką oczywiście działalnością – wszechstronną, zajmuję się TWD Logistic Sp. J., spedycja, logistyka a także ogólnie rozumiany transport to zakres, w jakim przedsiębiorstwo się wyspecjalizowała.

Transport odbywa się, dzięki flocie samochodowej o różnych możliwościach od 24 cbm do 120 cbm a także ładowności do 24 ton.

Zakres oferowanych usług, obejmuje także pomoc w przeprowadzaniu odpraw celnych artykułów na terenie całej Szwajcarii. Przedsiębiorstwo prowadzi albowiem współpracę z licznymi agencjami celnymi na terenie Szwajcarii.

Inne dostępne kierunki jazdy to zwłaszcza Europa Środkowa a także Południowa- Niemcy, Austria, Węgry, Włochy, a także Słowenia czy Chorwacja.

Propozycja jest rozszerzona o monitoring przewożonego towaru, w celu staranie o bezpieczeństwo powierzonych dóbr a oprócz tego wytrwały rozmowa telefoniczna z kierowcą. Każdy krok przewozu jest z tej przyczyny na bieżąco sprawdzany.

Przy tym TWD jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem, świadomy zmienności na drogach a także autostradach a oprócz tego wynikającej z tego faktu odpowiedzialności gwarantuje OC Generalne Przewoźnika.

Wejdź na stronę twdlog.pl tak aby wyszukać dane kontaktowe niezbędne do wysłania wiadomości e-mail czy też kontakt bezpośredni telefoniczny bądź fax.

Międzynarodowy charakter firmy podkreśla także zjawisko dostępności strony w języku angielskim a oprócz tego niemieckim.

Wskazane jest zafundować na firmę, z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijającą się, będąca świadomą nowych wyzwań, jakie świat logistyki a także transportu nieustannie stawia.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą a także cennikiem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 22.04.2022 04:16:50)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Transport and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz