Silniki komutatorowe

Silniki komutatorowe

Historia naszej firmy rozpoczyna się wraz z zakończeniem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na krajowym rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie oraz zapał a także chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że w dzisiejszych czasach jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak a także zmiennego. Wśród nich znaleźć mogą Państwo silniki znajdujące zastosowanie w różnych maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćrównież modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, jak również z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie znaleźć można również silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego oraz prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa interesuje, możemy śmiało powiedzieć, że nasze artykuły to gwarancja długiej a także niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje połączenie wiedzy naszej kadry z najlepszej klasytworzywam, które przetwarzamy we własnym, dostosowanym parku maszynowym. Za sprawą tego z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – skutecznie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, solidność a także standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie również pośród odbiorców zagranicznych. Bo chociaż pracujemy pośród maszyn, najważniejsi dla nas są ludzie. I również dlatego też zawsze służymy naszym wsparciem a także profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 55 (ostatnio: 21.01.2022 00:57:24)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 07.07.2017 00:47:10)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Produkcja przemysłowa and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz