Opieka nad dzieckiem

Opieka nad dzieckiem

Fika to klub malucha, który zapewnia fachową opiekę dzieci na terenie Piaseczna.

Prywatny klub dla dzieci Fika, trudni się opieką nad dziećmi od 1 do 4 roku życia. Dziecko przebywa pod profesjonalną opieką wychowawców, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dla wychowanków przewidziane są różnego typu lekcje a także zabawy, które rozwijają wyobraźnię, budują relacje między dziećmi i pobudzają nowe pasje. Dzieci poznają świat za pomocą nietuzinkowej zabawy, nauki a także muzyki. Wszystko to rozwija w nich naturalną ciekawość a także nowe umiejętności.

W propozycji znaleźć można grupy wychowawcze, ruchowe, twórcze a także edukacyjne. Wszystkie lekcje mają na celu zapewnienie dzieciom zabawy a także nauki w bezpiecznej, domowej atmosferze.

Zabawki a także pomoce naukowe dostępne w placówce, pochodzą od sprawdzonych marek a także zapewniają rzeczywisty rozwój umiejętności motorniczych i intelektualnych u dziecka. Rozrywki dopasowane są odpowiednio do wieku a także zdolności pociech, przez co żadne dziecko nie będzie czuło się pominięte.

Dzięki rozwijającym zajęciom, dziecko ma szansę poznać swoje wrodzone talenty, rozwinąć nowe umiejętności intelektualne i fizyczne, a przede wszystkim rozwijać swój umysł. Pozostawienie malucha pod naszą opieką, pozwoli rodzicom pozyskać osobiste sprawy i skupić się na pracy bez konieczności zamartwiania się o dziecko.

Klubik Fika umożliwia również urządzić niezapomniane urodziny dla dzieci w wieku przedszkolnym. Organizacja zabawy, które integrują dzieci pozwolą stworzyćrewelacyjne wspomnienia na całe życie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 47 (ostatnio: 16.03.2022 17:46:45)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Dla dzieci and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz