Okucia budowlane Stargard Szczeciński

Okucia budowlane Stargard Szczeciński

Amate to kompetentny dystrybutor oferujący między innymi utensylia budowlane, okucia budowlane, przybory elektryczne oraz również towary metalowe wysokiej jakości. Wsród asortymentu znajdują się towary od sprawdzonych dostawców charakteryzujące się wytrzymałością a oprócz tego funkcjonalnością. Zatrudniamy fachowców, którzy chętnie doradzą a oprócz tego wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z propozycją.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją na stronie gdzie znajdziecie Państwo towary metalowe w szerokim asortymencie. W naszej stałej ofercie posiadamy: okucia, zamki, kłódki, zawiasy, zasuwy, produkt z działu technik łączenia, nakrętki, podkładki, nity, kotwy, kołki, liny, łańcuchy, materiały ścierne, tarcze, krążki, płótna ścierne, narzędzia a także kolumna różnych towarów takich jak elektrody, kratki wentylacyjne, rękawice, opaski, obejmy, przyrządy spawalnicze. Współpracujemy z cenionymi dostawcami oraz to pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są troskliwie wyselekcjonowane, przez co jesteśmy s tanie zaspokoić nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów. Chociaż nasza siedziba mięści się w Stargardzie, to produkty dostarczamy na obszarze całej Polski. Elastycznie dostosowujemy się go wymagań naszych Klientów.
Zachęcamy do założenia konta na naszej stronie a także zapoznania się z naszą całą propozycją. W razie potrzeby możecie zawsze polegać pomoc naszego personelu. Po zamówienia zachęcamy do naszego sklepu AMATE Generała Józefa Bema 5, 73-100 Stargard w godzinach od poniedziałku do piątku między 7-17 a także w soboty od 9 do 13.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Budownictwo and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz