Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane

Przedsiębiorstwo Shadow Dekor zajmuje produkcją, jak i montażem osłon okiennych.

Na stronie internetowej shadow.com.pl dowiadujemy się, jaki mają zakres towarów. Wybieramy dany artykuł na przykład rolety materiałowe i możemy dowiedzieć się, co to za rodzaj produktu.

Większość klientów kupuje rolety materiałowe. Taka roleta występuje w wielu różnych wariantach, za sprawą czego dopasuje się do każdego wnętrza. Pasują jako tło dla klasycznych zasłon, jak i do innowacyjnego minimalistycznego miejsca. Jako artykuł ma szerokie wdrożenie, możemy montować je do okien drewnianych, PCV i również aluminiowych. Roleta pozwala zatrzymać wpadające do wnętrza światło poprzez zwijanie tkaniny od dołu do góry i w zależności od sposobu zwijają się do różnych rodzajów kaset lub pozostają nieosłonięte (rolety mini i wolnowiszące bez kasety).

Klientowi możemy zaproponować rolety kasetowe: wolnowiszące, montowane do sufitu lub ściany, zasłaniające wnękę okienną, z prowadnicami przytwierdzonymi do listew przyszybowych, osłaniające światło okna i również rolety typu mini bezkastowe ze sposobnością prowadzenia żyłkowego, zasłaniające całe skrzydło okienne.

Następna propozycja to wolno wiszące rolety kasetowe lub bez obudowy. Te nadają się w sytuacji osłonięcia szerszego lub wyższego szklenia lub całą wnękę okienną.

Przy doborze rolety możemy wybrać też jaki chcemy materiał. Wybieramy z klasycznego gładkiego jednowarstwowego, podgumowane, pokryte aluminium lub z drukowanymi wzorami. Możemy wybrać również rolety dzień-noc występujące w różnych wysokościach pasów standard i xl.

Każda obudowa aluminiowa może być zamówiona w dowolnym kolorze z palety RAL lub imitująca naturalne drzewo.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 23.01.2022 10:54:35)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Okna and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz