Kurs Terapeuta SPA

Kurs Terapeuta SPA

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, w którym możecie pozyskać nowe umiejętności. To także placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem specjalistów możecie pogłębić do takiej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do takiego, iżby poznać całą ofertę edukacyjną, jaką kierujemy dosłownie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia i warsztaty z zakresu różnych form masażu. Weźcie także udział w szkoleniach kosmetycznych, które także odnajdziecie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, ażeby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. Dzięki niniejszemu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić własnym kursantom.
W ofercie Bio-Mas mieści się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i także mnóstwo innych. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Zdrowie i uroda and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz