Klejenie opakowań

Klejenie opakowań

Strona internetowa inexdruk.pl proponuje usługi drukarskie a oprócz tego rozwiązania poligraficzne.

Klienci mogą liczyć na wachlarz usług oferowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa chcące współpracować z przedsiębiorstwem o ustabilizowanej pozycji, ceniącej wartości oraz będącej świadomą wysokim wymaganiom jakie rynek stawia, powinny postawić na inexdruk.pl

Ponadto podmiot posiada własne studio projektowe oraz DTP/CTP, co zadowoli klientów, mogących powierzyć realizację całych projektów jednemu zakładowi. Ciągłe rozwijanie kompetencji idzie w parze z pracą na zaawansowanym, sprawdzonym sprzęcie. Zaplecze składa się z nowoczesnych maszyn, spełniających normę ISO 9001: 2015- 10 dla usług poligraficznych, i UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Pośród usług znajdują się ulotki medyczne – ich nakład, projektowanie, i uszlachetnianie, mające na celu nadanie dodatkowych cech. Warto zapoznać się z pełną propozycją w biurze obsługi klienta dostępnym przez kontakt telefoniczny oraz przez e-mail.

Druk opakowań to następna usługa dostępna także w połączeniu z tłoczeniem znaków Braille’a na nich, bądź też z usługami wielopunktowej sklejarki będącej w stanie, przeprowadzić produkcję wymyślnych kartonów różnej wielkości.

Doświadczenie zdobywane od 1993 roku, pozwoliło firmie na zdobycie dużego uznania a oprócz tego kompetencji przekładających się na jakość usług na następne lata. Inexdruk prowadzi funkcjonowanie obejmującą współprace nie tylko z klientami rodzimymi, ale także z zagranicznymi.

Po więcej informacji a oprócz tego niezbędne dane kontaktowe wejdź na inexdruk.pl


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 07.07.2021 14:10:49)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Drukarnie i poligrafia and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz