Fotografia jedzenia

Fotografia jedzenia

Profesjonalna fotografia produktowa stoi za sukcesem wielu sklepów online oraz restauracji, a konkurencyjne zdjęcia przyciągają potencjalnych klientów. Nasze studio fotograficzne trudni się w fotografii, która zapewnia udaną sprzedaż.

Jesteśmy niekwestionowanymi pasjonatami fotografii, specjalizującymi się w fotografii produktowej oraz kulinarnej. Wiemy jak dużą rolę w toku robienia zakupów odgrywają zdjęcia.

Klient robiący zakupy przez Internet podejmuje decyzję na podstawie wyglądu produktu na zdjęciu. Również przed wizytą w restauracji dużo osób zagląda przed wizytą na stronę internetową lokalu oraz ogląda fotografie serwowanych dań.

Posiadamy studio wyposażone w lampy oraz wysokiej jakości sprzęt fotograficzny. Przed wykonaniem sesji towar jest przygotowywany, następnie prawidłowo ustawiony oraz oświetlony. Wykonane obrazy zawsze poddajemy niezbędnej obróbce. Za sprawą tego towar będzie wyglądał realistycznie, a równocześnie atrakcyjnie.

W przypadku fotografii produktowej proponujemy 2 rodzaje zdjęć. Popularny packshot to sam towar ustawiony na białym tle. Stylizowana fotografia produktowa to kreatywne zdjęcia, na których produktowi towarzyszy ciekawe tło. Zawsze podkreślamy atuty fotografowanych obiektów. Dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć, nabywca jest w stanie zobaczyć każdy niuans produktu a oprócz tego jego rzeczywisty kształt oraz rozmiar. Specjalizujemy się również w fotografowaniu apetycznie wyglądających dań, które sprawią, że nabywca nabierze ochoty na posiłek oraz z zapałem zarezerwuje stolik w restauracji.

Fotografowanie jedzenia czy towarów wymaga odpowiedniego przygotowania oraz używania dobrego sprzętu. Wobec tego należałoby nam powierzyć egzekucja zdjęć. Nasze fotografie wzbudzają pożądanie, co niewątpliwie przełoży się na większą sprzedaż.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 18.09.2021 14:41:30)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Fotografia and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz